Mina Başaran'ın hayatını kaybettiği uçak kazasıyla ilgili yapılan çirkin yorumlara Cüneyt Özdemir'den tepki geldi.

İşadamı Hüseyin Başaran'ın 14 Nisan'da evlenecek olan kızı Mina, bekarlığa veda partisi için 7 kız arkadaşıyla birlikte özel jetiyle Dubai'ye gitmişti. İstanbul'a dönüşte jet, İran'da dağa çakıldı. 3'ü mürettebat 11 kişi yaşamını yitirdi. 

Gazeteci Cüneyt Özdemir, bu haber üzerine üzüntüsünü sosyal medya hesabından paylaştı.

Cüneyt Özdemir  yaptığı paylaşım sonrası ise gelen yorumlarda 'yalaka' ifadeleri kullanılınca çıldırdı. 

Cüneyt Özdemir "Ne kadar korkunç insanlarla, bu güzel ülkede yaşadığınızı öğrenmek isterseniz 11 gencecik insanın ölümünün ardından üzüntülerimi belirttiğim twitin altına yazılanları okuyabilirsiniz" diyerek isyan etti.

Özdemir'in yanı sıra ünlü isimlerde yapılan bazı yorumlara tepki gösterdi. İşte ünlülerin tepkileri: 

Hande Doğandemir: Bugünkü üzücü uçak kazasıyla ilgili öyle yorumlar okudum ki insanlığımdan utandım. Böyle acı bir olayda bile nasıl bu kadar acımasız vicdansız ve kalpsiz olabilirsiniz, hiç tanımadığınız insanlara karşı bu kadar kin ve nefret dolu olmanın ağırlığını nasıl taşıyorsunuz?

Can Yılmaz: Düşen uçak ile ilgili sosyal medyada yazılanlara bakınca anlaşılıyor ki, çürümüşüz biz, acınacak haldeyiz.

Ömür Gedik: Ne Mina Başaran'ı ne de uçaktaki arkadaşlarını, pilot ve mürettebatı tanıyorum. Ama haklarında yazılan yorumlar tahammül edilecek gibi değil. 11 can gitmiş, nedir bu zengin düşmanlığı... İnsanımız ne ara bu kadar kötücül oldu.

Sevim Gözay: Trajik bir kazada 11 genç insan ölüyor ve birileri bununla alay ediyor, buna seviniyor, olmadık kıyaslamalar yapıyor... Niye, çünkü zenginlermiş. Suça bakar mısınız? Ne haset, ne kıskançlık, ne bencillik yarabbi. Hadi dendiği an yağmacılığa soyunan eşkıya güruhun ayak sesi bu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları