Gündeme bomba gibi düşen 'Sapık baba' haberine Demet Akalın da tepkisiz kalmadı. Akalın, Twitter hesabından dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Manavgat'ta 4.5 yaşındaki öz kızına 1.5 senedir cinsel istismarda bulunan şahsın hala serbest olmasını kaleme alan Ayşe Arman olayı köşesinde kamuoyuyla paylaştı. Haberin detayı ise şöyle: Şahsın sapkın istekleri annede kolon kanserini tetiklemiş. Anne kemoterapiye gittiği zaman ya da evde baygın halde yatarken şahıs 1.5 sene boyunca 4.5 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunmuş. Çocuk, tuvaletini tutamaz hale gelmiş, çocuğun kuyruk sokumunda basit tıbbi müdahaleyle giderilmeyecek derece bir ekimoz olduğu tespit edilmiş. Şahsın halen serbest olması durumunda anne gönüllü avukatlara ulaşarak mücadelesine başlamış.

Ayşe Arman'ın duyurduğu bu iğrenç olaya sosyal medyadan tepki yağdı. Tepki gösterenlerden biri de Demet Akalın'dı.

Özellikle şiddet ve tecavüz haberlerine sert tepki gösteren, duygularını son derece sert ifadelerle belirtmekten kaçınmayan Demet Akalın, yine sert bir tweet attı.

Ayşe Arman'ın yazısını okuduktan sonra fenalaştığını belirten Akalın “Ç.... mi keseceksiniz! İdam mı getireceksiniz! Ne yapacaksanız hadi artık ya! Fenalaştım okurken! Yeter! Allah belanızı vermeden yargı versin artık ya!” diyerek tepkisini dile getirdi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları